top of page

Indywidualne Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego uczniów w szachach

W dniach od 24-25 maja 2018 w Górnie zostały przeprowadzone „Indywidualne Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego uczniów w szachach” w 8 grupach wiekowych.

W turniejach wzięło udział 295 zawodników. Powiat Brzozowski reprezentowało 30 uczniów z 11 szkół. W sumie nasi uczniowie zdobyli 4 medale w różnych grupach wiekowych. Grupę najmłodszą chłopców klas I-III wygrał Paweł Sowiński z SP Humniska 2, a Dawid Futyma z SP Górki był 4 (obaj trenują w UKS SP 1 Brzozów). W tej grupie dziewczynek Nikola Data (UKS SP 1 Brzozów) z SP 1 Brzozów zdobyła srebrny medal a Joanna Fic z SP Stara Wieś brązowy medal. 4 miejsce zajęła Małgorzata Cierpiak z SP 1 Brzozów.W grupie wiekowej IV-VI dziewcząt Maja Mazurek z SP 1 Brzozów zdobyła brązowy medal. W grupie najstarszej [licealiadzie] Zuzanna Jurkiewicz zdobyła srebrny medal a Piotr Żak był 5 (oboje UKS SP 1 Brzozów).