top of page

To już jest koniec ...

W dniach od 23-31 lipca 2016 r Uczniowski Klub Sportowy przy Szkole Podstawowej nr 1 w Brzozowie zorganizował obóz sportowy dla swoich zawodników. Jednocześnie zostały przeprowadzone Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów II ligi w Iwoniczu . W turnieju wzięło udział 31 drużyn z całej Polski . Nasza drużyna ostatecznie po rozegraniu 11 rund zajęła 17 miejsce i utrzymała się w II lidze .Drużyna występowała w składzie ; ŻARNOWSKI KRZYSZTOF [wypożyczony z innego klubu ] zdobył 8.5 punktów ,KOZUBAL ALEKSANDRA 8 ,BOBER TOMASZ 2 ,TOMKIEWICZ SZYMON 2 ,JURKIEWICZ ZUZANNA 7.5 ,MAZUREK MAJA 4.5 .OLA na II szachownicy była 3 w całym turnieju i otrzymała nagrodę finansową .Równocześnie był rozgrywany open w którym wzięli udział ; Florek Remigiusz , Gibała Kamil , Sowiński Paweł , Tomkiewicz Jakub i Tomkiewicz Dawid .Nasi zawodnicy wypadli dobrze ,ponieważ na 37 zawodników Jakub był 4 ,Paweł 6 ,Remik 13 ,Kamil 14 i Dawid 26 .W tym turnieju Paweł Sowiński zdobył III kategorie szachową i Elo 1179.